26 września 2016

Natalia Makowska Senior Account Managerem w OS3

#nowyostry

Natalia Makowska zarządza m.in. teamem pracującym dla Grupy TVN. Pojawienie się Natalii na pokładzie agencji to kolejny etap budowania silnych struktur działu Client Service, na czele którego stoi Michał Wiśniewski.

Natalia Makowska z branżą marketingową związana jest od 7 lat. Doświadczenie zdobywała między innymi w takich agencjach jak BBDO, DDB, Interactive Solutions i Brain. Do jej zadań należało tworzenie strategii kampanii reklamowych, zarządzanie ich realizacją i teamem dedykowanym do tego, a także budowanie długotrwałych relacji z Klientami agencji. Pracowała dla takich Klientów jak: Procter&Gamble, PepsiCo, ING Bank Śląski, AmRest, PKO BP, Leroy Merlin, Philips czy Mars.

Michał Wiśniewski – Client Service Director – tak uzasadnia wybór Natalii na to stanowisko  –  Natalia to ekspertka z wieloletnim doświadczeniem przy dużych i złożonych projektach dla polskich i globalnych brandów. To co istotne to fakt, że ma silnie rozwinięte kompetencje zarządcze oraz rozumie wzajemne oddziaływanie pomiędzy podejmowanymi decyzjami a biznesem całej agencji. Myślę, że Natalia doskonale odnajdzie się w rzeczywistości OS3 i w pozytywny sposób wpłynie na rozwój naszego działu i poziomu obsługi Klientów.  

PODZIEL SIĘ
PODZIEL SIĘ

- Więcej aktualności -