Najlepsze towarzystwo
agencji od 2012 roku

- Skuteczne strategie marketingowe -

Efektywne rozwiązania są istotne zarówno w inwestowaniu jak i w strategii działań marketingowych. Te wartości połączyły ING TFI z naszą agencją w 2012 roku. Współpracę rozpoczęliśmy od przygotowania i wdrożenia kompleksowej strategii na sprzedaż produktów firmy ING TFI w kanale online. Dziś, po realizacji wielu skutecznych i efektywnych kampanii, jesteśmy partnerem strategicznym i odpowiadamy za całościową obsługę marketingową ING TFI.

Długoterminowa współpraca

- Stworzenie efektywnych narzędzi -

Pierwszym wyzwaniem było przygotowanie narzędzi, które pozwalały na budowanie kanału sprzedaży bezpośredniej. Serwis transakcyjny i strona informacyjna ING TFI to setki godzin spędzonych na analizach, warsztatach i testach każdego z elementów potrzebnych do stworzenia tego typu narzędzi. Byliśmy odpowiedzialni za architekturę informacji, kreację oraz strategię komunikacji w ramach platformy.

- Rosnące zaufanie Klienta -

Teoria, która sprawdza
się w praktyce

Współpraca przy tworzeniu tak skomplikowanych i wymagających narzędzi zaowocowała zaufaniem i wiarą w nasz długofalowy rozwój biznesu Klienta. Przyniosło to wiele ciekawych realizacji, które stały się początkiem nowej strategii komunikacji ING TFI.

Optymalizacja
jako klucz do sukcesu

- Efektywne rozwiązania dopasowane do Klienta -

Podczas kilkuletniej współpracy udało nam się wspólnie zrealizować wiele kampanii, których największym sukcesem była nie tylko efektowność, ale przede wszystkim efektywność. Udało się ją osiągnąć dzięki stałemu zaangażowaniu w bieżące działania, wyciąganiu odpowiednich wniosków z przeprowadzonych akcji i odważnych pomysłów na komunikację często niełatwych tematów.

Dlatego jesteśmy partnerami

- Wspólnie widzimy więcej -

Obecnie agencja OS3 jest strategicznym partnerem i odpowiada za całościową obsługę marketingową ING TFI, które zmieniło swoją nazwę na NN Investment Partners TFI.